KONST / Litografier / Färglitografi 14257298
*
nr 1425 7298
Färglitografi
Efter Georges Braque, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 91x63, yttermått inklusive ram: 104x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 oktober 2021
kl 18:53:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/10 21:48:37
1
600 kr
18/10 11:33:08
2
1.000 kr
18/10 11:39:13
1
900 kr
18/10 11:39:13
2
1.000 kr (Budbetjänt)
18/10 16:39:52
3
1.300 kr
18/10 16:45:31
2
1.300 kr
18/10 16:45:31
3
1.300 kr (Budbetjänt)
18/10 16:49:49
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi georges braque grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1425 7298
Färglitografi
Efter Georges Braque, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 91x63, yttermått inklusive ram: 104x75 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 oktober 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/10 21:48:37 | 1 | 600 kr |
18/10 11:33:08 | 2 | 1.000 kr |
18/10 11:39:13 | 1 | 900 kr |
18/10 11:39:13 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
18/10 16:39:52 | 3 | 1.300 kr |
18/10 16:45:31 | 2 | 1.300 kr |
18/10 16:45:31 | 3 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
18/10 16:49:49 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi georges braque grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50